Bydlení v bílém

.

·         Každý má jinou představu o bílé barvě v domácnosti. Pro někoho je tato barva moderním prvkem bydlení s harmonickým a čistým prostorem a pro někoho je to chladný nevkus, strohost a sterilita. Pro někoho nudná pro někoho naprosto dokonalá. Čistá, nevinná a jasná.
·         Dokáže rozjasnit a opticky zvětšit prostor v domácnosti. Když se bílou barvou vymalují stěny a strop, působí místnost na oko větší s vysokými stropy.
jídelna v bílé
·         Bílá barva působí na většinu lidí chladně. Spoustu z nich to odradí a pro některé bude působit moderně a fascinovaně. Studený dojem jde dobře zmírnit spoustou doplňků a nábytkem. Dřevo, barevné doplňky, dekorativní bytové textilie, různé přírodní materiály a mimo jiné rostliny. Bílá barva může dominovat jak na nábytku, tak na doplňcích bydlení.
·         Například kuchyně v oblíbeném retro stylu. Tady bílá zjemňuje kuchyňské detaily. Především typické kovové úchytky na dvířkách a šuplících.
bílá kuchyŇ s tmavým stolem
·         Impozantní může být i bílá dřevěná sestava v obývacím pokoji, která vypadá jako knihovna, vytvoří oddělený prostor a uměle vytvořené stěny. V této části můžete mít relaxační prostor. Sestava sedí na městský moderní byt.
·         Bílé sluší kombinace s přírodními doplňky, barvami a materiály. Její čistý dojem zůstává a přibude k ní harmonie a klid.
·         Ozdobit bílou barvou můžete i polštáře na gauči a ochranné potahy. Na trhu je veliká škála výběru potahů a povlečení na polštáře, různých velikostí a materiálů od chladivého sametu po příjemné chlupaté deky a podobné potahy.
obývák v čistě bílé
·         Kuchyně je středem a vůbec hlavní místností celého bytu. V kuchyni se potkáváte s rodinou nejčastěji a měl by být na ni brán důraz. Čistota je v tomto případě určitě na místě, díky bílé barvě působí větší, než ve skutečnosti je. Zútulní ji kombinace dřeva a vhodných rostlin.
·         Do bílé se může zahalit i vaše koupelna. Kachličky, podlaha, sprchový kout nebo vana a umyvadlo, sanitární doplňky, poličky, skříňky a spousta dalších věcí.

Bydlení v bílém
4.2 (83.33%)6
.