Dámské sluneční brýle, se kterými budete stylová

.

Vybíráte si nové sluneční brýle a neorientujete se v tak široké nabídce? Nevíte, co je letos trendy, co letí a co vám bude slušet? Inspirujte se nejnovějšími módními kolekcemi a zjistěte si tipy, jak sluneční brýle vybírat. Letošní kolekci dámských slunečních brýlí ve velkém vévodí barvy, a to ne ledajaké, ale rovnou pastelové. Rozzařte váš outfit barevnými slunečními brýlemi a buďte šik. In je také barva tmavě modrá nebo vínová. Můžete tak vaše sluneční brýle barevně sladit třeba s kabelkou, botami nebo topem či s dalšími módními doplňky. Stále více se také dostávají do popředí čirá nebo kouřová skla, nebudete tak za sklíčky brýlí schovávat vaše krásné oči.
dívka v podchodu
A jak sluneční brýle vybírat? Sluneční brýle samozřejmě nemůžete vybírat jenom podle jejich vzhledu a barevnosti. Zaměřit se musíte především na tvar vašeho obličeje.
·         Pro kulatý obličej jsou vhodnější větší a hranaté obroučky, ty totiž obličej opticky zeštíhlí.
·         Pro hranatý obličej si pořiďte oválné nebo asymetrické obroučky.
·         Jestliže jste majitelkami oválného obličeje, pak se pro vás hodí všechny druhy obroučků. Budou vám tedy slušet obroučky kulaté, hranaté i oválné.
·         V případě obličeje ve tvaru trojúhelníku sáhněte raději po méně výrazných slunečních brýlí s jemnými obroučky. Třeba takzvané pilotky jsou v tomto případě pro vás jako dělané.
hezká mladá žena
OCHRANA OČÍ A MÓDNÍ DOPLNĚK V JEDNOM
Sluneční brýle vám poskytnou nejen ochranu očí před ostrým sluncem, které může způsobit i zánět spojivek, ale také budou skvělým módním doplňkem při různých příležitostech. Využijete je nejen u bazénu nebo na pláži, ale také pokud se vydáte třeba na túru, na procházku nebo do města. Pokud si zvolíte vhodný typ slunečních brýlí podle tvaru vašeho obličeje, brýle zvýrazní vaše přednosti a zamaskují nedostatky. Je to tak, i brýle dokáží zeštíhlit, alespoň tedy opticky.

Dámské sluneční brýle, se kterými budete stylová
5 (100%)2
.