I žena potřebuje být někdy sama

.

Přesto, že je žena ve vztahu maximálně spokojená, určitě potřebuje čas od času vypnout a soustředit se jen sama na sebe.
·        Nejlepším řešením je prožít dovolenou jen sama se sebou.
A vůbec nezáleží na tom, jestli budete týden lenošit u moře, nebo si vyberete svou dovolenou u některého krásného jihočeského rybníka. Jde jen o to, být na chvilku sama. Zatímco dříve by na osamělou ženu na pláži lidé koukali skrz prsty, dnes to není nic výjimečného. Dovolená bez partnera má mnoho netušených výhod.
romantika u moře
Můžete se rozhodovat ve všem výhradně podle sebe
§  kam se půjdete podívat
§  na kterou pláž ulehnete
§  kdy a kam si zajdete na oběd.
svíčky u ženy

Důležité je znát hranice

Někdy se může stát, že bude dovolená typu „letos jedu bez tebe“ tak trochu zkouškou vašeho vztahu. Budete moci více přemýšlet o tom, jestli vám partner chybí nebo naopak jste ráda, že jste se ho alespoň na čas zbavila. Srovnáte si v hlavě myšlenky a můžete se zcela svobodně rozhodnout, kam chcete, aby váš život dále směřoval. Jedno nebezpečí na sólo dovolené přeci jen hrozí. Určitě se ráda ohlédnete za hezkým mužem. Je pravda, že se otáčení za druhým pohlavím přisuzuje více mužům, ale přeci i normální žena se ráda podívá na hezkého muže. Navíc, pokud jsou na pláži jen v plavkách a jsou majiteli dokonale vypracovaného těla…
·         V tomto případě platí jedna zásada – dívat se, ale nesahat!
Flirtovat pochopitelně můžete, to určitě přinese zpestření na dovolené. Dál by to ale zajít rozhodně nemělo.
muž v plavkách

Vzpomínky mají být jen hezké

Vztahy na dovolené, které většinou za pár dní končí, mohou mít nepříjemnou dohru. Tou je zničený fungující vztah s vaším partnerem. Sólo dovolená je přeci o tom, že si máte odpočinout a nabrat nové síly. A rozhodně nemá přinést doživotní výčitky svědomí. Letní lásky jen málokdy končí jako vystřižené z amerického romantického filmu.

.
.