Jak být i v posilovně šik

.

Poslední dobu se velmi oblíbeným způsobem trávení volného času stala fit centra a posilovny. Nejenže posílíte tělo a shodíte nějaké to přebytečné kilo, ve fitku se dá užít i zábava a posilování se tak může stát vašim koníčkem. Pokud jste tedy rozhodnuta si jít zacvičit, směle do toho! Než ale začnete chodit do posilovny, měli byste se seznámit s pár základními nepsanými pravidly o oblečení do posiloven.
prázdná posilovna
Čeho se vyvarovat? Zapomeňte na vytahaná trička a tepláky, zvolte raději legíny a elastické tričko či tílko, které vám nebude překážet při cvičení. Pokud jste poněkud silnější postavy, nesnažte se nasoukat do těsných legín, zkuste například zúžené tepláky a volnější, ale prodyšné tričko. Není totiž nic horšího, než koláče potu v podpaží. Barevné body typu jednodílných plavek? Ale no tak, to nemohlo být in snad ani před dvaceti lety. Dále dejte přednost jednodušším variantám barev před křiklavými neony.
cvičení v planku
Co zvolit? Základem je očištěná sportovní obuv, nejlépe se světlou podrážkou a do nich vyšší ponožky, nejlépe bílé. Vybírejte oblečení z prodyšných materiálů, které je schopno odvádět pot. Dobré je zvolit dvě vrstvy oblečení, spodní by měla odvádět pot a vrchní zahřívat svaly. Důležitá je také podprsenka, zvolte nějakou bez krajek a zapínání, nejlépe úplně sportovní, která se převléká přes hlavu. Měla by být pohodlná, netlačit vás, ale zároveň mírně stahovat ňadra, aby vám jejich pohyb neznepříjemňoval  cvičení.

.

Doplňky. Pokud chcete zapůsobit, můžete zvolit sportovní hodinky, potítka na zápěstí nebo látkovou čelenku do vlasů. Nezapomeňte na sportovní lahev s vodou (ne plastovou lahev od sladkého pití!) a dva ručníky – jeden na pot a druhý do sprchy.  

V tomto oblečení se nejen vyhnete nálepce amatéra, ale bude se vám i lépe a pohodlněji cvičit. Pokud se při cvičení cítíte komfortně, zvyšuje to i váš výkon a brzy uvidíte výsledky. Navíc budete vypadat skvěle, což vám určitě dodá sebevědomí.

Jak být i v posilovně šik
4 (80%)1
.