Jak jsem udělala něco pro zdraví a užila si skvělý víkend

.

*      Zaměstnaná matka tří dětí, neustále zapřažená v jednom kole si občas také musí někdy takzvaně orazit, vypustit páru, zrelaxovat a načerpat novou energii pro dny příští. Když jsem už mlela z posledního a uvažovala, jak toho dosáhnout, naskytla se mi výborná nabídka na víkendový pobyt v Beskydech. Nejenže je to výlet, kde převážnou většinu osazenstva tvoří kamarádky ze cvičení, ale lákadlem je i krásné podhorské prostředí.

koupel
*      Neváhám ani minutu, balím věci a v pátek jedu. Manžel to tu přeci ty tři dny nějak zvládne. Do tašky letí něco teplého na ven a trekkingové hole – asi půjdeme na hory, několikery tenisky, úbor na jógu a meditaci, sportovní oblečení na kruhový trénink, karimatka, něco na zub a taky několik lahvinek vína na večer. Ještě plavky a ručník do vířivky a můžeme vyrazit.
*      V překrásně zařízených dřevěnicích v podhůří Lysé hory nás čekal téměř ráj, ale také pěkná dřina v podobě několika hodin kruhového tréninku. Unavená těla jsme si pěkně protahovali při hodinách jógy a našim myšlenkami přeplněným hlavám ulevily večerní meditace při příjemné hudbě. Polopenze, která byla v ceně, neměla chybu. Losos se rozplýval na jazyku a švédské stoly praskaly pod samými dobrotami. Páteční večer završila diskotéka v režii našich paní cvičitelek, které se opravdu vyřádily a my s nimi. I vína bylo dosti, ale jen tolik, abychom nepromarnili nadcházející sportovní den.
cvičící holky
*      Na sobotní vycházce do hor, nás malinko zaskočilo počasí, které již stihlo přinést sněhovou nadílku, ale co, my holky z hor vydržíme vše. A navíc vidina skvělé večeře a návštěvy wellness centra nás hnala vpřed. Zábava byla opět výborná a naše bránice se otřásaly smíchem.
*      Vířivky, venkovní i vnitřní sauny, parní lázeň, bazén s vodou teplou jako kafíčko, tepidarium a k tomu všemu jako pozornost podniku láhev sektu…co víc si po celodenním výletu můžeme přát. Příjemně unavené jsme padly večer do postelí. Hraní na kytaru bude asi příště…
*      V neděli jsme si po bohaté snídani zopakovaly kruháček a jógu a mohly jsme nabrat kurz směrem k domovům. Ovšem, to bychom nesměly být my, abychom se ještě cestou nezastavily v příjemné hospůdce na pořádný oběd a pak skvěle vyladěné vyrazily za opuštěnými rodinami. Odpočinuté a s přívaly načerpané energie. Čas od času je takovýto víkend velmi užitečný, a pokud máte možnost, chuť a čas, vyjeďte si taky. Stojí to za to.

.
Jak jsem udělala něco pro zdraví a užila si skvělý víkend
3 (60%)2
.