Najděte vhodný prostor pro kosmetiku

.

 Ne každá žena má to štěstí, že má v bytě místo na kosmetický stolek. Ani kosmetický stolek nemusí být to nejlepší řešení není-li dobře umístěn. Kosmetika se dá skladovat kdekoli ovšem některým místům je nutné se vyvarovat.
1.       Žádné topení ani slunce, a proto nikdy neskladujte kosmetiku u topení nebo vedle okna, negativně by se to na její kvalitě odrazilo.
2.       Oční stíny, rtěnky, balzámy na rty je vhodné uložit do košíčku, především z toho důvodu že je máte lépe na očích.
3.       Odličovací tampony mějte vždy po ruce. Do bytu si může pořídit praktické zásobníky na kosmetické tampony a budete je mít tak vždy v koupelně při odličování při ruce. Je to navíc hygienické a nezabere to příliš místa.
kosmetické štětce a pomůcky
4.       Koš na použité tampony a vatičky stojí za pořízení. Není nic pěkného, když se po koupelně povalují odličovací tampony znečištěné od řasenky čemuž snadno zabráníte, když si do koupelny pořídíte malý koš na odpadky.
5.       Kde jsou parfémy tam nepatří žádné dlaždičky! Stalo se to jistě každé z nás, kdy jsem ve spěchu upustily flakon s parfémem. Měkký povrch přistání v podobě koberce nebo lina, zabrání, aby se skleněný obal parfému rozbil nebo poničil dlaždičky.
6.       Nenačatou kosmetiku, kterou jste například dostala jako dárek k Vánocům, uložte na jiné místo nebo důkladně označte. Snadno se totiž může stát, že otevřete nový krém, když ten stávající je ještě z poloviny plný.
 parfémy a kosmetika
 
V každé domácnosti se najde prostor, kde lze kosmetiku skladovat. Ideálně by to mělo být místo pro veškerou pěstící kosmetiku v domě, aby každý, kdo si chce například namazat ruce věděl kde má krém hledat. Kosmetika si zaslouží v našem době své čestné místo, protože ji den, co den používáme. Při zařizování našeho obydlí je na to důležité myslet, stejně tak jako myslíme na to, kam dáme novou mikrovlnou troubu nebo kam postavíme pračku.

Najděte vhodný prostor pro kosmetiku
4.3 (86.67%)3
.