Šílený svět módy

.

Naše šatny, skříně a botníky přetékají, ale my stále kupujeme nové a nové zboží. Bez některých věcí si nedokážeme náš život ani představit, kdo nás vlastně ovlivňuje? Kdo nám říká, co si máme teď obléknout?
 dívka u chaty
·        Kamarádky
Takové ty naše „babince“ a oblíbená věta: „Tobě to tak strašně sluší, kde jsi koupila tu halenku?“, to je první impulz pro nákupní šílenství. Tu halenku si kamarádka koupila v tom a tom obchodě, protože jí paní prodavačka řekla, že se to teď nosí! Halenku mají poslední, protože jí všichni tak moc kupují nebo je to jen poslední kousek a paní prodavačka ho potřebovala udat!? Ale Vaše kamarádka v ní vypadá tak dobře, přijde Vám, že vypadá i štíhlejší, ale to jí neřeknete, chcete si jí koupit, udělá Vás také štíhlejší.
 
·        Celebrity
Vypadat a oblékat se jako ta topmodelka to je módní sen každé ženy! Ta postava, dokonalé vlasy, ale to oblečení a doplňky jsou boží! Chceme mít stejné všechno, ta „ženská“ v tom vypadá tak dobře a my chceme taky vypadat úžasně. Chceme být tak moderně oblečené, přesně jak je ona na té fotce, po tom bloudíme mezi regály a hledáme oblečení, které je alespoň trochu podobné a když nic nevybereme, jsme zklamané, módní svět se pro nás ztrácí někde v dáli.
 pruhované šaty
·        „Časáky“ a módní značky
Články o módních trendech, nové moderní oblečení, boty a kabelky na každé stránce, značkové a předražené zboží, které je vlastně podobné tomu neznačkovému, ale my chceme značku! Módní návrháři uznávaných značek, navrhují nové oblečení, nový styl bot a my začneme toužit po těch úžasných věcech za vysoké ceny.
 
Kdy začneme o našem módním stylu rozhodovat my? Můžeme si vzít cokoliv z té naší narvané skříně a být hezky oblečené. Nemusíme se všechny oblékat stejně podle módních ikon, časopisů a značek. Zkusme si obléknout něco, co ve skříni už máme, sluší nám to a cítíme se v tom pohodlně, nechat se ovlivnit šílenstvím módy, přece my dokonalé ženy nemusíme!
 

Šílený svět módy
5 (100%)3
.