Staňte se bohyní mezi čtyřmi stěnami

.

Možná také vy patříte mezi ženy, které se pečlivě upravují, když jdou mezi lidi, a to co mají na sobě doma už příliš neřeší. Říkáte si, že je důležité přece pohodlí a je jedno že máme tepláky a vytahané triko. Nebojte se však ze sebe udělat bohyni i doma, nejen že překvapíte svého partnera, ale budete se cítit lépe.  

Sukně, šaty vše je dovoleno
Není nejmenší důvod nosit doma tepláky čímž neplatí, že je nikdy na sebe nesmíte vzít. V dnešní době je mnoho pohodlných materiálů a není problém vybrat takový ve kterém se doma budete cítit pohodlně a přitom sexy. Sukně a šaty se dají skvěle skombinovat s legíny. Tepláky si nechte ve skříni a noste je opravdu jen výjimečně.
žena u okna
Pryč s tím, co není hezké
Vytahaná nebo jinak poničená trika s klidem rozstříhejte na hadry a využijte je třeba při mytí oken. Pořiďte si klidně jen čtyři trika na doma, která střídejte. Důležité je, abyste se cítila skvěle protože to je velmi důležité pro celkovou pohodu, kterou vyzařujete do svého okolí.
Otestujte se

.

Nakolik se cítíte ve svém oblečení dobře zjistíte celkem snadno když si položíte otázku, jestli byste v tom, co máte na sobě doma šla třeba naproti do obchodu koupit rohlíky a necítila byste se hloupě. Pokud je vaše odpověď negativní je to důvod k zamyšlení proč tomu tak je, pokud je důvod že je to moc sexy je to vpořádku ale pokud je důvodem že se stydíte za triko nebo legíny je na čase to změnit.
dívka v šátku
Krásná každý den
Klidně se i doma ozdobte šperky, tedy pokud právě neuklízíte, ale věnujete se činnosti, při které se nemusíte bát jejich zničení. Ani účes neopomeňte, dobře upravené vlasy jen podtrhnou vaši krásu. Můžete si vytvořit nějakou méně pracnější variantu úpravy vlasů na doma ale rozhodně nikdy nechoďte neupravená, odměnou pro vás bude líbivý pohled vaše partnera, a především skvělý pocit z toho že vypadáte dobře.

Staňte se bohyní mezi čtyřmi stěnami
4.3 (86.67%)6
.